AIKATAULUT

Torstai 22.6. Ulkolava Kesäravintola Huom!
18:00 Portit avataan
20:00 Karaoke, sään salliessa aiemmin
21:00 Trub Pete Peltola Ovet auki
23:00
01:00Tuure Kilpeläinen
02:00
02:30 Lipunmyynti loppuu
03:30 Karaoke loppuu Valomerkki, ovet 04:00
Perjantai 23.6.
09:00 Aitta avataan Lipunmyynti alkaa / Portit avataan
11:00 Kiviravintola avataan
12:00 Breakfast Club
14:00 Karaoke
16:30 aitan pihalla
17:00 pitkin päivää
17:30
19:00
21:00 Ovet auki
21:55 Hulahula Suomi
22:05 Pete Parkkonen
24:00 Petra

02:00

Kapteeni Lamminen

Lipunmyynti loppuu
03:30 Karaoke loppuu valomerkki, ovet 04:00
Lauantai 24.6.
09:00 Aitta avataan Lipunmyynti alkaa / Portit avataan
11:00 Kiviravintola avataan
12:00 Breakfast Club
14:00 Karaoke
16:30 aitan pihalla
18:00 pitkin päivää
18:30
19:30 Karaoke jatkuu
21:00 Ovet auki
22:00 Darude
23:30 Arttu Wiskari
00:45 Hesaäijä & Janne Orden

02:00

Kapteeni Lamminen
03:30 Karaoke loppuu valomerkki, ovet 04:00