AIKATAULUT

Torstai 22.6. Ulkolava Kesäravintola Huom!
18:00 Portit avataan
20:00 Karaoke, sään salliessa aiemmin
21:00 Ovet auki DJ ALEKSANTERI
23:00 Basic Element DISCO LOPONEN
01:15Petri Nygård
02:00
02:30 Kakkupojat Lipunmyynti loppuu
04:00 Karaoke loppuu Valomerkki, ovet 05:00
Perjantai 23.6.
10:00 Aitta avataan Lipunmyynti alkaa / Portit avataan
11:00 Kiviravintola avataan
12:00 Breakfast Club
14:00 Karaoke
16:30 aitan pihalla
17:00 pitkin päivää
17:30
19:00
21:00 Ovet auki DJ ALEKSANTERI
23:00 DISCO LOPONEN
22:00 Waldo's People
24:00 E-ROTIC

02:00

Pasi ja Anssi

Lipunmyynti loppuu
04:00 Karaoke loppuu valomerkki, ovet 05:00
Lauantai 24.6.
10:00 Aitta avataan Lipunmyynti alkaa / Portit avataan
11:00 Kiviravintola avataan
12:00 Breakfast Club
14:00 Karaoke
16:30 aitan pihalla
18:00 pitkin päivää
18:30
19:30 Karaoke jatkuu
21:00 Ovet auki DJ ALEKSANTERI
22:00 Daze
23:00 DISCO LOPONEN
00:00 Movetron

02:00

Hesaäijä & Janne Orden
04:00 Karaoke loppuu valomerkki, ovet 05:00